Nie lubisz sukienek, a ślub coraz bliżej? Zobacz najnowsze trendy

4.2/5 - (16)

Wiele kultur na świecie uznaje na oficjalne okazje sukienki jako oczywisty strój kobiecy na ślub. W Japonii są to kimona, Koreanki mają hanbok, Indyjki sari, Hiszpanki preferują falbaniaste sukienki w stylu flamenco.

Tradycyjnie Panna Młoda kojarzy nam się z białą suknią, ale co w sytuacji kiedy nigdy nie nosisz sukienek i czujesz się w nich niekomfortowo? A może warto ubrać spodnie zamiast sukni ślubnej?
Już ponad 50 lat temu Ives Saint Laurent na swoich pokazach pokazach przełamał konwenanse i wprowadził do szaf swoich klientek damskie garnitury.

spodnie mogą zastąpić suknię ślubną

 

Panowie mają jednak trochę prostsze zadanie przy kreowaniu weselnego wizerunku. Najczęściej wystarczy dobrze skrojony garnitur, wizyta u fryzjera i schludnie ogolona twarz. To płeć piękna przeznacza grube tysiące na suknie, buty, dodatki, fryzjerki, kosmetyczki, czy makijażystki.

Musimy ustalić dokładną długość i krój sukni, aby pasowała do sylwetki. Równie ważny jest kolor, bo nie zawsze jest to czysta biel. Buty powinny pasować do całości, tak samo dodatki. Dlatego tym bardziej ważne, abyśmy w tym dniu czuły się komfortowo i były zadowolone, a nie musiały się martwić tym, że coś się może podwinąć, jest niewygodne, czy za bardzo się opina.
Najważniejsze, aby podobać się sobie i czuć się atrakcyjnie.

 

co założyć na wesele, jeśli nie lubi się sukienek

 

Coraz częściej możemy spotkać Pannę Młodą w spodniach, jednak rzadziej wybierane są do ślubu kościelnego, niż do cywilnego.
Kobietę decydującą się na tego typu stylizacje na pewno cechuje oryginalność i odwaga. Taki komplet na pewno odwdzięczy się komfortem i wygodą.

Amal Clooney w dniu swojego ślubu wyglądała jak zwykle pięknie i kobieco, mimo, że zamiast sukienki wybrała białe spodnium.
Inspirować możemy się gwiazdami, które często pokazują się na oficjalnych galach również w białych kompletach, które sprawdzą się również na ślub.

Przeczytaj też:  5 ciekawostek o gąbeczkach Beauty Blender, o których nie miałaś pojęcia!

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.