Browsing Category

Podróże

Praktyczne poradniki dla podróżników

Sprawdź nasze poradniki i wybierz miejsce, które sprawi, że twoje serce podróżnika zabije mocniej. Jeśli odległości nie mają dla Ciebie znaczenia oraz na samą myśl o wyjeździe, wyobrażasz sobie przygody, które mogą Cię spotkać to ten blog, z całą pewnością jest przeznaczony dla Ciebie.

Najważniejsze informacje, praktyczne porady, których nie znajdziesz w oficjalnych przewodnikach, to coś, co wyróżnia nasze artykuły. Staramy się opisywać najpopularniejsze miejsca, jak również te, które czekają na odkrywców. Szukając pomysłu na wakacje z rodziną czy przyjaciółmi skorzystaj z naszych artykułów, a zaskoczysz wszystkich wiedzą dotycząca kraju czy mieszkańców.

Wolisz spędzać czas, wylegując się godzinami na złotych plażach czy zwiedzać starożytne zabytki ? Wybierz coś, co sprawi, że będziesz szczęśliwy i spędzisz ją wedle swoich upodobań.

Dzielimy się swoimi przeżyciami i doświadczeniami podróżniczymi.

Turcja, państwo pięknych krajobrazów i legend

Turcja położona jest w Azji, a częściowo również w Europie. Pod względem ukształtowania powierzchni jest państwem wyżynno górzystym. Moim zdaniem najpiękniejszym obszarem jest region Morza śródziemnego. Może to dlatego, że tylko tę okolicę…