Browsing Category

Podróże

Blogi podróżnicze cieszą się niesłabnącą popularnością. Kiedy odwiedzasz taki blog w pochmurny, chłodny dzień, masz ochotę spakować walizkę i polecieć jak najdalej do ciepłego i przyjemnego miejsca. Sprawdź nasze poradniki i wybierz miejsce, które sprawi, że Twoje serce zabije mocniej. Tyle razy planowałaś podróż i zakończyła się fiaskiem? Jeśli odległości nie mają dla Ciebie znaczenia a na samą myśl o wyjeździe, wyobrażasz sobie przygody, które mogą Cię spotkać to ten blog podróżniczy, z całą pewnością jest przeznaczony dla Ciebie.

Zobacz kawałek świata!

Na blogu znajdziesz ciekawe wpisy zawierające ważne informacje na temat podróży, relacje podróżnicze, ciekawostki i interesujące zdjęcia. Pokazujemy, co warto zobaczyć w Polsce i na świecie, a także prezentujemy praktyczne porady, których próżno szukać w przewodnikach. Zamieszczamy inspiracje, dzięki którym szybciej wybierzesz kraj do którego chciałbyś się wybrać. Zaskocz rodzinę i przyjaciół, ciekawostkami o podróży. Poznasz również kulturę i życie ludzi od innej strony. Niezależnie od tego jaki typ podróżniczych atrakcji lubisz czy wolisz leżeć na plaży lub podążać po górskich szlakach, u nas odnajdziesz propozycje podróży, które dopasujesz do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy na bloga, gdzie mamy dla Ciebie nowe inspiracje. Wybierz najlepszą formę spędzania wolnego czasu! Polska? Europa? Świat? Nic nie stoi na przeszkodzie.

Gdzie na wakacje 2021

W po roku pandemii wiele osób jest przytłoczonych całą sytuacją. Często pociesza je jednak myśl o tym, gdzie spędzą wakacje 2021, by wreszcie oderwać się od covidowej rzeczywistości i odetchnąć. Które kierunki staną się hitem na lato 2021?

Turcja, państwo pięknych krajobrazów i legend

Turcja położona jest w Azji, a częściowo również w Europie. Pod względem ukształtowania powierzchni jest państwem wyżynno górzystym. Moim zdaniem najpiękniejszym obszarem jest region Morza śródziemnego. Może to dlatego, że tylko tę okolicę…