Skontaktuj się z nami

Celem naszego zespołu jest stworzenie witryny skupiającej kobiety żyjące pełnią życia, dbające o swój rozwój i zmotywowane do szczęśliwego życia. Nasz serwis ma pełnić funkcje rozrywkowe, jak i edukacyjne. Poruszanie tematów trudnych, nietypowych oraz kontrowersyjnych ma skłonić naszych czytelników do refleksji nad swoim życiem, strefą emocjonalną i otaczającym nas świecie.

 

 

 

 

Przez publikacje treści dotykamy rozmaitych sfer życia począwszy od tych kluczowych i fundamentalnych jak dbałość o zdrowie, urodę przez rozwój zawodowy, spełnienie potrzeb samorealizacji, rozwijanie wewnętrznej motywacji, dylematy nastolatek, aż po życie towarzyskie i przyjemności.

Poprzez szereg tekstów mamy zamiar uzmysławiać, iż to co z pozoru wydawać się może nieosiągalne -nie jest wcale takie trudne, to co wydaje się być tylko dla wybranych – dostępne jest dla każdej z nas.

 

Nasze istnienie zawdzięczamy Wam – Czytelniczkom serwisu.
Jeżeli Wy same w siebie nie wierzycie, pamiętajcie, że my w Was wierzymy!
Staramy się Wam pomóc cennymi radami i wspierać w codziennych problemach.
 Wartościowe wskazówki to pierwszy krok do dobrej zmiany, w połączeniu z silną motywacją zapewni Wam sukces!

 

KOCHAJ CO ROBISZ. RÓB CO KOCHASZ

Napiszcie nam o czym chciałybyście przeczytać w serwisie, co jest dla Was ważne. Możecie wyrazić swoje zdanie na temat naszego serwisu poprzez Facebook, lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu, nie boimy się krytyki, ale również chętnie poczytamy komplementy 🙂

Nie obawiajcie się nas pytać. Zachęcamy do częstych odwiedzin serwisu, z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by jak najczęściej pojawiały się w nim porady i rozwiązania, odpowiedzi na pytania, jakich szukacie w internecie.

 

 

Współpraca

Masz głowę pełną pomysłów i chciałabyś dla nas pisać?

Prowadzisz sklep internetowy i chcesz zorganizować konkurs?

A może masz inny pomysł? Zapraszamy o kontaktu:)

Kontakt

Lova.pl – serwis dla kobiet

Email: kontakt@lova.pl