Walentynki – spraw by były częściej niż raz w roku!

1
4.3/5 - (34 votes)

Święta, święta i po świętach. Nie pozwól, aby tak stało się z Walentynkami!

Choć czasem może rozboleć nas głowa od natłoku różnych świąt oraz trendu, aby celebrować takie dni, jak Dzień Stanika, Dzień Pikantnych Potraw, czy Dzień Czystego Biurka, warto zadbać o to, aby święto, jakim są Walentynki stało się codziennością. Siedem dni tygodnia, to siedem różnych sposobów, aby okazać swojej drugiej połówce miłość, wykazać się zaangażowaniem i podsycić ogień w związku.

Kartka na stole
… lub w innym miejscu! Wychodząc rano do pracy albo na uczelnię zostawiasz swojego ukochanego wciąż błogo pogrążonego we śnie? Jeśli tak, spraw, aby jego poranek był nieco bardziej znośny, zwłaszcza, jeśli czego go ciężki dzień. Na kuchennym stole, nocnej szafce albo na poduszce zostaw mu krótki liścik. Możesz wyznać uczucie, życzyć miłego dnia lub skreślić kilka pikantnych słów. Być może następnym razem, to on zaskoczy Cię miłosnym liścikiem!

romantyczne walentynki

Randka poza domem
Dzień Zakochanych, to czas, kiedy częściej niż kiedykolwiek decydujemy się na wyjście ze swoim partnerem. Czy przypadkiem nie jest to zbyt rzadko? Choć oboje jesteście zabiegani i wolicie zjeść coś na szybko w domu lub obejrzeć film w zaciszu sypialni, warto zmotywować się, aby ten czas spędzić poza domem. To świetna okazja, abyś mogła się wystroić, a wspólne wyjście z domu obojgu wam wyjdzie na dobre. Kolacja w restauracji, pizzeria, a może kino? To takie proste, a wystarczy by poczuć się lepiej! Tutaj pisałam o ciekawych pomysłach na randki

Kobieca inicjatywa
Skoro jesteśmy już przy wspólnych wyjściach, przyznaj, że zazwyczaj czekasz na inicjatywę swojego mężczyzny. Czyż nie? Owszem, to miłe, kiedy partner domyśla się, że masz ochotę na to, aby spędzić czas inaczej. Jednak pokaż, że Ty też potrafisz zaplanować i zrealizować wasze wspólne popołudnie lub wieczór! Może wypad na w góry, jeśli mieszkacie nad morzem, albo morze, jeśli na co dzień otacza was górski widok?

Razem smakuje lepiej
Brak czasu na wspólne śniadanie, obiad, kolację. Albo pracujecie w tych samych godzinach i wracacie zmęczeni

ciekawe walentynki
romantyczne walentynki

do domu zapominając o wspólnym posiłku, albo też mijacie się ze względu na różne zmiany w pracy. Postaraj się,

abyście choć jeden posiłek dziennie jadali wspólnie. Nie w pośpiechu i nie byle co. Najlepiej, jeśli zaplanujecie i przygotujecie jakieś danie razem. Jeżeli w tygodniu jest to naprawdę niewykonalne, postarajcie się wprowadzić ten zwyczaj w soboty lub niedziele.

Małe przyjemności
Czy zauważyłaś, że kwiaty, ulubione czekoladki lub kosmetyki dostajesz od swojego mężczyzny tylko przy okazji urodzin i Walentynek? A czy przypadkiem Ty nie robisz tak samo? Nie chodzi tutaj o wielkie rzeczy i drogie prezenty. Znasz swojego ukochanego, więc wiesz co lubi. Czasem wystarczą ulubiona czekolada, woda po goleniu albo butelka ulubionego wina lub piwa. Z pewnością doczekasz się rewanżu z jego strony!

Przeczytaj też:  Pomysły Na Prezent Na Dzień Chłopaka

Podgrzej atmosferę
W wielu związkach bardzo ważną sferą są relacje intymne. Jeśli zauważyłaś, że do waszego świata seksualnego wkradła się rutyna, postaraj się coś zmienić. Jeżeli preferujecie delikatność i czułość, dodaj temu światu trochę pikanterii. Jeśli z kolei intensywność wrażeń i doznań są waszą domeną, może tym razem powinniście być bardziej subtelni i niewinni? Nie czekaj na Święto Zakochanych, aby zaskoczyć partnera.

A pamiętasz jak?
Dzień Świętego Walentego jest raz w roku. Możecie jednak wprowadzić zwyczaj, aby każdego dnia kolekcjonować wspólne momenty, dzielić się myślami, nakręcić krótki filmik lub wspólnie coś napisać. Przed wami cały rok, aby przygotować się na Walentynki!

Ze wspomnień, które kolekcjonowaliście każdego wspólnego dnia stwórzcie cudowny kolaż, album ze zdjęciami, wideo – a w Dniu Walentynek przy wspólnej kolacji obejrzyjcie wasze dzieło. Ciekawe, jak często podczas tego seansu zapytasz: „a pamiętasz jak?”?! Niech Wasze Walentynki trwają cały czas!