Browsing Category

Pielęgnacja

Każdego dnia tysiące kobiet zastanawia się, jak podejść do tematu codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. We wpisach, staramy się wyjaśnić krok po kroku jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja skóry, jakimi zasadami kierować się podczas doboru kosmetyków.

Codzienna pielęgnacja twarzy powinna być ściśle dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasz zespół sukcesywnie stara się przedstawiać praktyczne porady, aby Twoja skóra i twarz mogły cieszyć się nieskazitelną kondycją. Wiemy, że domowe zabiegi pielęgnacji twarzy są podstawową i jednocześnie najważniejszą kwestią, o której warto pamiętać.

Na blogu dowiesz się, na co zwracać uwagę przy planowaniu zabiegów pielęgnacyjnych, z jakich produktów korzystać i jak dobierać kosmetyki pielęgnacyjne.

Proste triki na piękne nogi!

Poznaj proste i sprawdzone sposoby na zadbane i piękne nogi. Kiedy nadchodzą ciepłe dni zaczynamy marzyc o gładkich i smukłych nogach. Chociaż nie nadrobimy całego sezonu jednym zabiegiem to intensywna pielęgnacja szybko przyniesie efekty.…

10 sposobów na piękne włosy -zimowe SOS

Oklapnięte, przetłuszczające się, naelektryzowane… Każda z nas zna zbyt dobrze co najmniej jeden z tych zimowych koszmarków, co zrobić aby mieć piękne włosy?  Jak dbać o włosy zimą? Zimą włosy poddane są wyjątkowym próbom…