Browsing Category

Make Up

Obecnie makijaż stanowi dziedzinę, która nieustannie ewoluuje, a z roku na rok, jak grzyby po deszczu, pojawiają się nowe, świetne kosmetyki, których nie sposób przetestować. Dlatego też na blogu znajdziesz garść sprawdzonych porad i inspiracji dotyczących technik wykonywania makijażu, dowiesz się jaki odcień podkładu dobrać i dlaczego Twój make- up nie utrzymuje się tak długo, jak tego oczekujesz.

Na blogu poruszamy również nurtujące Was kwestie problemowe i podpowiadamy w jaki sposób dobrać korektor do odcienia skóry, który podkład zapewnia oczekiwany poziom krycia, a jednocześnie pozwala twarzy na oddychanie. Dzięki tipom nauczysz się jak zrobić doskonały makijaż ust, brwi i rzęs, aby osiągnąć możliwie jak najbardziej naturalny efekt, podkreślający Twoją  urodę.

Trendy w branży kosmetycznej zmieniają się bardzo szybko, dlatego też warto na bieżąco śledzić najnowsze odkrycia. Jeśli znajdziesz wolną chwilę, możesz zaglądać na blog, a następnie sprawdzać na bieżąco co nowego dzieje się w branży.